50+ Лучших Промтов Для Midjourney С Примерами

Наприклад, якщо вас цікавить створення статті про унікальні характеристики котів, промт “Які особливості у котів? З промпту вище незрозуміло, скільки пропозицій використовувати у якому стилі. Можливо, за допомогою таких промптів ви все одно отримаєте непогані відповіді, але найкращий промпт буде дуже конкретним, коротким і по суті. Отже, промти є ключовим інструментом для ефективного використання ChatGPT. Вони дозволяють керувати згенерованим контентом та отримувати відповіді, що найбільше відповідають вашим потребам. Застосування вищезазначених порад допоможе вам отримати найкращі можливі результати.

  • Наведений вище приклад – базова ілюстрація того, що сьогодні можливо за допомогою LLM (Large Language Models).
  • Однак промпт інжиніринг – це не тільки розробка та створення промптів.
  • Наприклад, ти не можеш використовувати складний технічний жаргон.
  • “Майстер підказок” це лише не надто вдала спроба української локалізації терміну “промпт інженер”.
  • ChatGPT — це загальнодоступний генеративний інструмент штучного інтелекту, який належить OpenAI.
  • За потреби ми можемо адаптувати його під український ринок, попросивши перекласти цей текст українською.

Prompts в контексті ChatGPT – фрагмент тексту, який передається моделі як вхідні дані й надає напрямок для її відповіді. Підказка, або prompts, може бути запитанням, твердженням або набором інструкцій. Саме через них задається контекст для вирішення завдання чи просто розмови. Ще одна поширена порада при розробці промптів – уникати формулювання того, що не потрібно робити, а натомість вказувати, що потрібно робити. Це сприяє більшій специфічності та фокусу на деталях, які призводять до добрих результатів моделі. Ви можете почати з простих промптів і додавати більше елементів та контексту в міру прагнення кращих результатів.

Перед тим, як перейти до деяких простих прикладів, майте на увазі, що ваші результати можуть відрізнятися залежно від версії LLM, яку ви використовуєте. Загалом використання ChatGPT полягає в тому, щоб надати йому дуже чітку та дуже-дуже конкретну підказку, яку він зможе використати для створення узгодженої та актуальної відповіді. Пам’ятайте, що це не платформа реального часу, підключена до Інтернету, і вона має обмежені дані після 2021 року, тому що нинішня версія чату була створена у 2021 році, після цього вона просто навчається на нових даних, які підказують їй користувачі. Це ще одна причина, чому дані у відповідях чату бувають застарілими та ненадійними.

Ви можете використовувати промпт-інжиніринг для підвищення безпеки LLM та створення нових можливостей. За допомогою ChatGPT можна генерувати як точні, так і креативні варіанти відповідей, які виведуть вашу роботу на новий рівень. Справедливості бути – нарешті Україну вилучили зі списку країн, в яких заблоковано ChatGPT. Тепер сервіс доступний для українців, і сьогодні ми можемо спокійно переходити до роботи з нейромережею. Зі статті дізнавайтеся, що таке prompts та як їх прописувати так, щоб отримувати від ChatGPT максимально повні і коректні результати. Ви можете розробляти ефективні промпти для різних простих завдань, використовуючи команди для вказування ШІ, чого ви хочете досягти, такі як “Write”, “Classify”, “Summarize”, “Translate”, “Order” тощо.

що таке prompt

Важливо ітерактивно покращувати ваш промпт у міру просування. При читанні посібника ви побачите безліч прикладів, де специфічність, простота і стислість часто дадуть вам найкращі результати. Ви сказали моделі завершити пропозицію, тому результат виглядає набагато краще, тому що він точно слідує вашій інструкції (“Complete the sentence”). Такий підхід до проектування оптимальних промптів для вказівки моделі виконання завдання називається інжиніринговим промптом. Як бачите, мовна модель виводить продовження рядків, які мають сенс у контексті “The sky is”. Результат може бути несподіваним або далеким від завдання, яке ви бажаєте виконати.

Оскільки цей інструмент побудовано так, що він постійно навчається, за допомогою підказок користувачі навчають ШІ та його аналітичні можливості. ChatGPT — це загальнодоступний генеративний інструмент штучного інтелекту, який належить OpenAI. У процесі спілкування з мережею в якийсь момент вона може забути, що було кілька кроків тому. Щоб уникнути цієї проблеми, періодично нагадуйте контекст. Ми бачимо можливості співпраці в таких областях як (зазначте конкретні можливості або ідеї для співпраці).

Відповіді ChatGPT є оригінальними, тобто їх не скопійовано та вставлено з Інтернету. Він оброблює природну мову, щоб отримати інформацію з Інтернету для відповіді на пошукові запити користувачів. Ми вивчили вашу компанію та вражені вашими досягненнями в галузі (зазначте галузь або конкретний аспект бізнесу). Враховуючи наші взаємні інтереси та компетенції, ми вважаємо, що можемо досягти взаємовигідних результатів, об’єднуючи наші зусилля. У міру того, як ми розглядаємо все більше прикладів та застосувань інженерії промптів, ви помітите, що певні елементи становлять промпт. Температура – стисло, чим нижче значення температури, тим більше детермінованими будуть результати в сенсі того, що буде обрано найімовірніший токен.

Для спрощення вашого знайомства з чатом, пропонуємо приклади ChatGPT prompts — підказок для пошуку відповідей для різних сфер маркетингу. Якщо застосувати цей ChatGPT з розумінням його можливостей та глибоко занурюватися в допрацювання його відповідей, ви можете значно пришвидшити свій маркетинг та випереджувати своїх конкурентів. Спочатку потренуйтеся задавати правильні підказки чату за нашими рекомендаціями, які ми наведемо в цій статті, і протестуйте його в темах, в яких ви добре знаєтеся.

При роботі з промтами ви взаємодієте з LLM за допомогою API або безпосередньо. Ви можете налаштувати кілька параметрів, щоб отримати різні результати для ваших промптів. Однак промпт інжиніринг – це не тільки розробка та створення промптів. Він охоплює широкий спектр навичок та технік, корисних для взаємодії та розробки з LLM. Це важлива навичка для взаємодії, створення та розуміння можливостей LLM.

Деякі фахівці рекомендують розміщувати інструкції на початку промпту. Ще одна рекомендація полягає у використанні деякого ясного роздільника, наприклад “###”, для відокремлення інструкції та контексту. Коли у вас є велике завдання, що включає безліч різних підзавдань, ви можете спробувати prompt engineering що це розбити завдання на простіші підзавдання і поступово покращувати результати. Це дозволяє уникнути надто великої складності у процесі проектування промпту із самого початку. Наведений вище приклад – базова ілюстрація того, що сьогодні можливо за допомогою LLM (Large Language Models).

Фактичні й дуже грубі неточності, впевнено сформульовані штучним інтелектом у світі технологій називають «галюцинаціями». Ми використовуємо файли cookie, щоб покращити роботу та підвищити ефективність сайту. Продовжуючи користування цим сайтом, ви погоджуєтеся з використанням файлів cookie. І отримуємо в підсумку ось такий текст рекламного оголошення.

Сучасні LLM можуть виконувати різні завдання, починаючи від підсумовування тексту і математичного міркування, і закінчуючи генерацією коду. ChatGPT не просто інструмент для створення тексту, це ваш персональний помічник, що може значуще зменшити час і зусилля, потрібні для генерації високоякісного контенту. Однак ключ до оптимізації його здатностей лежить в правильному використанні промтів.

За потреби ми можемо адаптувати його під український ринок, попросивши перекласти цей текст українською. Наприклад, ось такий текст я хочу отримати в кінцевому підсумку і приклад реклами. Наприклад, ти не можеш використовувати складний технічний жаргон. Вказуємо, що може робити або використовувати бот під час роботи. Чітко описуємо, що ми в підсумку хочемо отримати від моделі.

Деякі великі мовні моделі на кшталт ChatGPT або Bard мають можливість виконувати промптинг без прикладів, але це залежить від складності та знання завдання. У плані застосування для завдань, пов’язаних з відповідями на запитання на основі фактів, рекомендується використовувати більш низьке значення температури, щоб стимулювати більш точні та короткі відповіді. Для створення віршів або інших творчих завдань може бути корисно збільшити значення температури. Перераховуємо все, що можемо дати для виконання цього завдання. Інформація може включати дані, наприклад, опис бізнесу, кількість символів, бюджет або ж уже наявні приклади текстів (дописів чи рекламних оголошень).

Спробуйте різні інструкції з різними ключовими словами, контекстами та даними, і подивіться, що працює найкраще для вашого конкретного випадку використання та завдання. Зазвичай чим більш специфічним та відповідним контекст для завдання, яке ви намагаєтесь виконати, тим краще. Ми торкнемося важливості вибірки та додавання більшого контексту в подальшому. Промти у ChatGPT — це не просто короткі текстові підказки; це ваші інструкції для моделі, які допомагають зосередити її на конкретній задачі.

Навички промпт-інжинірингу допомагають краще зрозуміти можливості та обмеження великих мовних моделей (LLM). Як і інші форми штучного інтелекту, генеративний ШІ вчиться виконувати дії на основі минулих даних. Він створює абсолютно новий контент – текст, зображення, навіть комп’ютерний код – на основі цього навчання, замість того, щоб просто класифікувати чи ідентифікувати дані, як інші ШІ.

що таке prompt

Це особливо важливо, коли у вас є бажаний результат або стиль генерації, який ви шукаєте. Немає конкретних токенів або ключових слів, які призводять до кращих результатів. Набагато важливіше мати гарний формат та описовий промпт. Фактично, надання прикладів у промпті є дуже ефективним для отримання бажаного висновку в конкретних форматах. Ви можете досягти багато з допомогою простих промптів, але якість результатів залежить від того, скільки інформації ви надаєте і наскільки добре він складений. Промпт може містити інформацію, таку як інструкція або питання, яке ви передаєте моделі, і містити інші деталі, такі як контекст, вхідні дані або приклади.

За допомогою цих підходів ви зможете отримати від ChatGPT більш точні та корисні відповіді. Переклади цей текст українською мовою професійно та грамотно, використовуючи літературні вирази. Висловлюй думки природно і зрозуміло для носія української мови. Prompt – це з англійської мови – підказка — це будь-яка фраза або набір ключових слів, які можна ввести в інструмент ШІ. На цьому етапі ми надаємо всі ті дані, які вважаємо за необхідне, або які пообіцяли надати боту.

що таке prompt

Ми склали для вас список із 50 підказок, які потрібно ввести в ChatGPT, щоб уникнути вагань, як правильно використовувати ШІ для пошуку відповідей на питання з маркетингу, просування бізнесу, SMM-маркетингу тощо. Враховуючи вищевказані рекомендації щодо деталізації та покращення формату, легко потрапити у пастку бажання бути надто розумним у промптах і, можливо, створювати неточні описи. Аналогія тут дуже схожа на ефективну комунікацію – що пряміше, то ефективніше передається повідомлення.

Оскільки межа знань системи – вересень 2021 року, при формуванні запиту впевніться у тому, що він потрапляє в ці часові ліміти. Після отримання даних з ними можна працювати як зі звичайною змінною. Поділитися посиланням в робочому чаті, закинути лінк на сайт в рекламу, соцмережі чи SMS…. Спробуємо сформувати фінальний запит, скажімо, для реклами нашого хостингу.

При розробці промптів варто також враховувати довжину промта, оскільки є обмеження на те, наскільки довгим може бути промпт. Подумайте про те, наскільки конкретним і детальним ви маєте бути. Включення надто багатьох непотрібних деталей не завжди є добрим підходом.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *